ELEKTRONİK BASKÜL

Elektronik Baskül
Elektronik Kantar
Elektronik Terazi
Kopartma Test Cihazları
Transpalet Baskül
Konuşan Baskül
Eczane baskülü
RAMPALI BASKÜL
Monoray Baskül
Çukur Baskül
Kasap Baskülü
Canlı Hayvan Baskülü
VİNÇ BASKÜLÜ
KABLOSUZ VİNÇ Baskülü
AKS KANTARI

REAKTÖR TARTIM SİSTEMİ

Tank Tartım Sistemleri
Silo Tartım Sistemleri

YENİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLER

Kablosuz Tartım Sistemi
Barkodlu Tartım Sistemi
Klavye Emülatörü

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

Loadcell
İndikatör Çeşitleri
Printer  Çeşitleri
Özel Üretim Ürünler

BAYİLİKLERİMİZ

Tartım ve Sayım Terazisi
Barkodlu Terazi
Market Terazisi
Laboratuar Terazisi

HABERLER

 
 
 

HİSAR TERAZİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ


Ahmet İrfan ARPINAR   Habip Emre ARPINAR

 

Elektronik Tartı Aletleri , Adet Sayım ve Endüstriyel Tüm Sistemler

 

Elektronik Tartı Aletleri İmalat-Satış-İthalat-İhracat Ve Tamir


1927 yılında Mear markası ile tartı aletleri imalatına başlayan firmamız 1992 yılında elektronik tartım esaslı olarak endüstriyel tartı aletlerinin üretimini hisar markası ile gerçekleştirmeye başlamıştır. Zamanla AR-GE çalışmalarını hızlandırarak özel imalat aletlerine [ ki bunlar Çekme-Kopartma Sistemi – tekstil, kauçuk, lastik, tel, bakır, iplik, kablo için – Dolum Sistemleri – kimya, boya, sıvı yağ, deterjan için – Akar Kontrol Sistemi – kauçuk, lastik, strafor için Seramik Kopartma Sistemi – Seramik Yapıştırıcıları için – ] yoğunluk vermiştir. 2000 yılında yeni fabrikasına taşınarak hizmetlerine devam etmektedir.


Hisar Terazi, İstanbul’da Avrupa yakasında İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal İş Sanayi Sitesinde bulunmaktadır. Fabrika sahası 4 kattan oluşup, mekanik kısım, elektronik kısım, showroom ve AR-GE birimlerini ihtiva etmektedir.Şirketin yönetim, satış ve pazarlama faaliyetleri de fabrikamızda gerçekleştirilmektedir. Türkiye genelinde 13 yetkili servisi vardır.Hisar Terazi, müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretimi ilke edinmiş olup, tartı sektöründeki firmalar arasında hep önde yer alıp, ülke ekonomisine de mümkün olduğunca ihracat yaparak katkı sağlamayı amaçlamıştır.


Şirketimizin sunmuş olduğu ürünler TSE ve TS EN 45 501 belgelerini ihtiva etmektedir. Hisar Terazi, tartı aletleri üretimindeki altyapısını tecrübesi ile birleştirerek tartı aletleri ve özel imalat sistemlerinde değerli başarılar sağlamıştır. Servislerine sağladığı eğitim kursları ile kursiyerlere tamir, bakım, montaj ve kalibrasyon hakkında bilgiler sunup başarı sertifikaları kendilerine verilmektedir.